MASZYNY GĄSIENICOWE
I CZĘŚCI

Specjalista ds.obsługi platformy eBay

Opis stanowiska:

  • Obsługa aukcji eBay.com oraz eBay.pl - wystawianie nowych ofert na firmowym koncie aukcyjnym.
  • Redagowanie opisów asortymentu w języku angielskim w oparciu o istniejące treści.
  • Współpraca z działem e-commerce w celu realizacji zamówień.
  • Obróbka graficzna zdjęć.

Czego wymagamy?

  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na obsługę zapytań mailowych oraz redagowanie opisów.
  • Umiejętności z zakresu obróbki graficznej. Nie musisz pracować z Photoshopem, ważne, żeby lasso nie kojarzyło Ci się wyłącznie z Dzikim Zachodem.
  • Wiedzy z zakresu html pozwalającej na podstawowe modyfikacje szablonu aukcji.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów w oparciu  o dostępne narzędzia.
  • Zaangażowania w powierzone zadania.
  • Otwartości na nowe wyzwania oraz chęci uczenia się.

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w siedzibie w Gietrzwałdzie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
  • Prywatny pakiet medyczny.
  • Wszelkie narzędzia oraz wsparcie merytoryczne niezbędne do realizowania powierzonych zadań.
  • Przestronne biuro z zapleczem socjalnym oraz doskonałą atmosferę w dziale e-commerce.

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane osoby, które miały kontakt z szeroko pojętą sprzedażą online - jeśli masz jakieś doświadczenie - koniecznie nam o tym napisz.
  • Znasz język niemiecki i do tej pory sprzedawałeś głównie na Amazonie? Nasz adres mailowy znajdziesz niżej!
  • CV oraz list motywacyjny prosimy o wysłanie na: biuro@kramer.com.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy : Gietrzwałd

  • elastyczny dobór rozwiązań do wymagań klienta
  • realizacja polityki handlowej i promocyjnej firmy
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie biznesowych relacji na najwyższym poziomie z dotychczasowymi klientami
  • tworzenie profesjonalnych ofert handlowych, w opaciu o pozyskaną aktualną wiedzę rynkową
  • przeprowadzenie skutecznych negocjacji handlowych

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży części do maszyn budowlanych - warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość rynku części do maszyn budowlanych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • nastawienie na wynik
  • bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z uzyskanymi wynikami sprzedaży
  • szereg narzędzi idealnie dopasowanych do stanowiska.
  • cykl szkoleń doskonale podnoszących skuteczność pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : biuro@kramer.com.pl

Prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Jesteśmy jednym z największych w Europie importerem i dystrybutorem części do maszyn budowlanych.

W naszej ofercie znajdują się takie części do maszyn budowlanych jak :

podwozia gąsienicowe - rolki, koła napędowe i napinające, napinacze, gąsienice, łańcuchy gąsienic, sprężyny

gąsienice gumowe

zęby i lemiesze do łyżek

tuleje i sworznie

łyżki

oraz pozostałe części do maszyn budowlanych takie jak : szyby, uszczelnienia, czujniki, stacyjki, elektrozawory, oleje , smary, zwolnice (przekładnie jazdy) , pompy, alternatory, łożyska, siłowniki, lampy, lusterka i wiele innych.

Pełną ofertę naszych części do maszyn budowlanych znajdziesz na stronie : www.sklep.kramer.com.pl

Kramer

maszyny budowlane

Nazwy firm wymienione na stronie www zamieszczone zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i są chronione prawem autorskim

www.zebylemiesze.pl        www.gasienicegumowe.pl

  Aktualności

19 stycznia 2015r. w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Gazele Biznesu 2015 - już po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tym odznaczeniem

więcej aktualności

  Nowoczesne centrum dystrybucyjne

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 oraz z budżetu państwa.
więcej

Zobacz nasze oferty na :

KRAMER S.A. z siedzibą w Gietrzwałdzie
ul. Olsztyńska 67, 11-036 Gietrzwałd,
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000327106
o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 739-28-29-227, REGON: 510655226 i kapitale zakładowym w wysokosci 1.500.000,- zł - wpłaconym w całości.
W naszej ofercie m.in.: części do maszyn budowlanych, gąsienice gumowe, lemiesze, rolki jezdne.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl