MASZYNY GĄSIENICOWE
I CZĘŚCI

AUTOSTRADA-POLSKA 2012

 
Dziękujemy naszym kontrahentom i współpracownikom, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas XVII Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA 2012.
 
 
 
Za nami kolejne już XVII Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Odbyły się one jak co roku w Kielcach w dniach 10-13 V 2011r.
 
 
 
AUTOSTRADA-POLSKA to prestiżowe targi, na których powinien być każdy, kto chce być na bieżąco z wszelkimi innowacjami w środowisku budownictwa drogowego. Znaleźć można na nich wszystko, co niezbędne w procesie budowy dróg ekspresowych i autostrad.
Swoją obecnością wystawę zaszczycają największe firmy związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu jak też bezpieczeństwem drogowym. Wystawcy prezentują sprzęt budowlany, maszyny ciężkie, materiały, surowce do budowy dróg, elementy infrastruktury związane z eksploatacją dróg i autostrad.
KRAMER S.A. jak co roku był jednym z wystawców na tych mających ogromne znaczenie i cieszących się ogromnym powodzeniem targach.
 
 
 
GAZELE BIZNESU
 
W dniu 17.02.2010r. podczas uroczystej gali X Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm, Prezesi naszej Firmy zostali uhonorowani przynależnością do elitarnego klubu Gazel Biznesu. Ta zaszczytna dla nas nagroda jest dla firmy bardzo istotnym wyróżnieniem, gdyż umieszcza ją w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm. Jest nam niezwykle miło, że zaliczono nas do kręgu firm, których cechą jest: „nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także... skarbu państwa.” - jak głosi informacja na oficjalnej stronie internetowej Gazel Biznesu.
         
Niewątpliwie tak zaszczytne wyróżnienie jest dla nas motywacją do tego, aby w przyszłości zasłużyć na kolejne taką prestiżową nagrodę.
 
 
 
AUTOSTRADA-POLSKA 2008
 
W dniach 14-16.05.2008 roku po raz kolejny byliśmy jednym z 800 wystawców z 26 krajów na XIV Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA. Dla firm z branży budowlanej jest to jedno z bardziej znaczących wydarzeń w ciagu roku. I każda firma, która chce w jakikolwiek sposób zaistnieć w branży budowlanej była obecna podczas tej wystawy.
 
Na targach AUTOSTRADA-POLSKA 2008 mieliśmy okazję przedstawić swoją ofertę w zakresie oferowanych części do podwozia maszyn budowlanych, zębów do łyżek i łyżek do koparek. A także zaprezentowaliśmy ładowarkę kołową CDM 855E, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.
 
Oczywiście – w przyszłym 2009 roku również zamierzamy być obecni na tejże wystawie. Już w chwili obecnej wiadomo, że będzie jeszcze liczniejsza (jeśli chodzi o liczbę wystawców, a zapewne też zwiedzających) i większa (jeśli chodzi o powierzchnię wystawienniczą). Zapraszamy więc serdecznie do odwiedzenia naszych stoisk podczas XV Targów AUTOSTRADA-POLSKA, które odbędą się w dniach 12-15.05.2009 roku.

powrót

Jesteśmy jednym z największych w Europie importerem i dystrybutorem części do maszyn budowlanych.

 

W naszej ofercie znajdują się takie części do maszyn budowlanych jak :

podwozia gąsienicowe - rolki, koła napędowe i napinające, napinacze, gąsienice, łańcuchy gąsienic, sprężyny

gąsienice gumowe

zęby i lemiesze do łyżek

tuleje i sworznie

łyżki

oraz pozostałe części do maszyn budowlanych takie jak : szyby, uszczelnienia, czujniki, stacyjki, elektrozawory, oleje , smary, zwolnice (przekładnie jazdy) , pompy, alternatory, łożyska, siłowniki, lampy, lusterka i wiele innych.

 

Pełną ofertę naszych części do maszyn budowlanych znajdziesz na stronie : www.sklep.kramer.com.pl

 

 

 

 

Kramer

maszyny budowlane

Nazwy firm wymienione na stronie www zamieszczone zostały tylko i wyłącznie w celach informacyjnych i są chronione prawem autorskim

 

www.zebylemiesze.pl        www.gasienicegumowe.pl

  Aktualności

19 stycznia 2015r. w Olsztynie odbyła się uroczysta Gala Gazele Biznesu 2015 - już po raz kolejny zostaliśmy uhonorowani tym odznaczeniem

więcej aktualności

  Nowoczesne centrum dystrybucyjne

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 oraz z budżetu państwa.
więcej

 
Zobacz nasze oferty na : 

 

KRAMER S.A. z siedzibą w Gietrzwałdzie
ul. Olsztyńska 67, 11-036 Gietrzwałd,
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000327106
o numerze identyfikacji podatkowej NIP: 739-28-29-227, REGON: 510655226 i kapitale zakładowym w wysokosci 1.500.000,- zł - wpłaconym w całości.
W naszej ofercie m.in.: części do maszyn budowlanych, gąsienice gumowe, lemiesze, rolki jezdne.
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl